فارس/ کم‌کاری مدیران، رگ غیرت ابوفاطمه، پیرمرد ۹۰ ساله‌ اهوازی را جوشاند و به دلیل ناامیدی از آبفا و شهرداری آستین‌هایش را بالا زد.

کلاف سردرگم فاضلاب یکی از اصلی‌ترین مشکلاتی است که شهروندان اهوازی برای گشودن کوری گره‌هایش با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند.
بیش از ۴۵ روز از گرفتگی و عدم اصلاح و پاکسازی شبکه فاضلاب در خیابان نورالاسلام فرحانی و معابر کوی علوی، خشایار، آهن‌افشار و کیان میگذشت اما هیچ اقدامی از سوی دستگاه‌های مربوطه صورت نمیگرفت.
احمدرضا چنعانی یکی از اهالی منطقه ضمن گلایه از وضع موجود گفت: تماس‌ها و خواهش‌ها بی‌فایده است ما با فاضلاب زندگی می‌کنیم و به عکس‌های یادگاری مسوولین با رنج‌هایمان عادت کرده‌ایم.
مریم، مادر جوانی که پسر سه ساله‌اش را به آغوش کشیده بود ادامه داد: ما دیگر از کرونا نمی‌ترسیم چون عفونت این فاضلاب به تنهایی برای بیمار کردن همه‌ی ما کافیست.
تا اینکه بوی نامطبوع، مشکلات تردد، بیماری کودکان و کم‌کاری مدیران مربوطه رگ غیرت ابوفاطمه، پیرمرد ۹۰ ساله‌ اهوازی را جوشاند و به دلیل ناامیدی از آبفا و شهرداری آستین‌هایش را بالا زد و جهت رفع گرفتگی فاضلاب دست به کار شد.
اما نکته جالب توجه اینجاست که پس از انتشار تصاویر ابوفاطمه در شبکه‌های مجازی و به تصویر کشیده شدن تلاش‌هایش برای رفع گرفتگی شبکه در خیابان نورالاسلام علاوه بر مراجعه گروه عملیاتی شرکت آبفا، ساعاتی پیش نیروهای سازمان آتش نشانی شهرداری اهواز نیز اقدام به پاکسازی و شسشوی خیابان از آثار فاضلاب و لجن‌های باقی مانده روی آسفالت کردند، در صورتیکه این معضل بیش از ۴۵ روز گریبان‌گیر این مردم بود.


آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today