تسنيم/ فرمانده انتظامي استان ايلام از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي در ايلام خبر داد و گفت: در اين طرح سه باندقاچاق سلاح در متلاشي و ۶۱ قبضه سلاح کشف و ۵۰ نفر نيز دستگير شده‌اند.

سردار دلاور القاصي مهر، فرمانده انتظامي استان ايلام از مطالبه اساسي مردم از پليس در راستاي برخورد با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنيت خبر داد و اظهار داشت: امنيت و رضايت مردم در استان ايلام خط قرمز پليس است.
فرمانده انتظامي استان ايلام گفت: در راستاي تحقق امنيت و رضايتمندي مردم اين فرماندهي با اجراي طرح‌هاي متنوع امنيتي و انتظامي عرصه را بر هنجار شکنان و مخلان نظم و امنيت تنگ کرده و در روزهاي گذشته اقدام به متلاشي کردن 3 باند قاچاق سلاح و مهمات در استان کرده است.
وي، کشف 61 قبضه سلاح  و دستگيري 50 نفر در اين ارتباط را از نتايج اجراي موفق طرح ارتقاء امنيت در استان ايلام عنوان و افزود: از ابتداي سال تا کنون نيز 435 قبضه سلاح عير مجاز در استان کشف شده است که در مقايسه با سنوات مشابه کشفيات سلاح و مهمات در استان ايلام افزايش 34 درصدي دارد.
القاصي مهر به برخورد پليس با عاملان فروش سلاح و مهمات غير مجاز گريزي زد و گفت: پليس استان امنيت  و رضايت مردم را خط قرمز خود قرار داده و در تحقق اين اولويت برخورد بدون اغماض با مخلان نظم و امنيت را اجرا و انتظار دارد که مردم نيز در صورت مشاهده هرگونه هنجار شکني مراتب را به سامانه 110 گزارش کنند.

آخرين خبر ايلام در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/