ايرنا/ معاون استاندار البرز و فرماندار ويژه کرج از اجراي طرح ويژه نظارت برنانوايي هاي اين شهرستان خبر داد.

غفور قاسم پور، معاون استاندار البرز و فرماندار ويژه کرج اظهار کرد: به دنبال طرح دغدغه مسوولان ارشد استان البرز مبني بر ضرورت ساماندهي وضعيت نانوايي ها فرمانداري کرج به صورت ويژه به اين موضوع ورود پيدا کرد. 
وي ادامه داد: به رغم گشت ها و بازرسي هاي مستمر در سطح شهر، هنوز موانعي در گلوگاه هاي عرضه نان  وجود دارد که بايد ضربتي آنها را از ميان برداشت. 
قاسم پور با بيان اينکه تامين اصلي ترين مايحتاج مردم مماشات بردار نيست، گفت: چه نانوايي هايي که به صورت خصوصي فعاليت دارند و چه نانوايي هاي دولتي که سهيمه آرد دريافت مي کنند بايد تابع چارچوب هاي ابلاغي باشند. 
فرماندار کرج افزود: معني ندارد نانوايي بخواهد دل بخواه کرکره خود را بالا ببرد و با کم فروشي و افزايش قيمت‌ها هنجارشکني کند؛ بازرسان نيز اين روند را نديده بگيرند. 
وي معاون برنامه ريزي و توسعه فرمانداري شهرستان کرج را مامور کرد تا موضوع را به قيد فوريت در کارگروه آرد و نان شهرستان مطرح کند و دلايل کم کاري را نيز گزارش دهد. 
قاسم‌پور افزود: اجازه نمي دهيم احدي بخواهد با شيطنت خللي در چرخه عرضه نان به مردم ايجاد کند و با عوامل و دست‌هاي پشت پرده نابساماني عرضه نان برخورد خواهيم کرد. 
فرماندار کرج دستور داد تا بازرسان ويژه‌اي اختصاصا براي نظارت از نانوايي ها در سطح شهر حضور پيدا کنند تا اين بازرسان بر اساس منطقه بندي شهرها ‌و طبق بانک اطلاعاتي نانوايان در مرکز استان وضعيت عرضه، طبخ نان، قيمت ها و ميزان رضايت شهروندان را مورد پايش و ارزيابي ميداني قرار دهند.
عملکرد سليقه اي نانوايي ها در عرضه نان به مردم واکنش هاي مسوولان ارشد استاني استان البرز را به همراه داشته، موضوعي که خواستار پيگيري جدي در اين زمينه شدند. 

آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday