مهر/ رئيس اداره حمل و نقل کالا راهداري و حمل ونقل جاده اي آذربايجان غربي گفت: تا پايان مرداد ماه سال جاري ۱۶۹ هزار تن کالاي اساسي از مبدا بندر امام خميني(ره) به استان حمل شد.

ابراهيم خليل شکاري، رئيس اداره حمل و نقل کالا راهداري و حمل ونقل جاده اي آذربايجان غربي اظهار کرد: با توجه به انباشت کالاهاي اساسي مانند ذرت دامي، سوياي دامي، کنجاله و گندم در بندر امام خميني(ره) و لزوم تسريع حمل آن به استان، اداره کل راهداري و حمل و نقل آذربايجان‌غربي تمام شرکت‌هاي حمل و نقل استان را موظف به ارسال ناوگان و اعلام آمار به اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان خوزستان کرده که شرکت‌ها بر اين اساس اقدام و آمار به صورت مرتب ارسال شد.
وي با بيان اينکه در مقاطع حساس و ازدياد انباشت کالا از ظرفيت ناوگان‌راهداري تحت مالکيت نيز بهره گرفته شده است، افزود: بر اساس آمار تا پايان مرداد ماه سال جاري ۱۶۹ هزار تن انواع کالاهاي اساسي با هفت هزار سفر و توسط بالغ بر ۲۴۰۰ دستگاه وسايل نقليه سنگين از بندر امام خميني(ره) به استان حمل شد.
شکاري اضافه کرد: با توجه به فراهم کردن امکان صدور بارنامه توسط شرکت‌هاي حمل و نقل استان از مبدا بندر امام خميني(ره) دو شرکت حمل و نقل کالا استان اقدام به اين کار کردند که بر اين اساس ۷۰ فقره بارنامه حمل و نقل کالاهاي اساسي براي شرکت‌هاي حمل و نقل کالاي استان و ۱۷ فقره بارنامه نيز براي ناوگان اعزامي اداره کل راهداري و حمل و نقل آذربايجان‌غربي از مبدا بندر امام خميني(ره) صادر شد.
رئيس اداره حمل و نقل کالا راهداري و حمل و نقل جاده‌اي آذربايجان غربي با اشاره به طرح‌هاي تشويقي حمل کالاهاي اساسي، گفت: ۴۰۰ حلقه لاستيک مابين رانندگاني که اقدام به حمل کالاهاي اساسي از مبدا بندر امام خميني(ره) کرده بودند توزيع شد.

آخرين خبر آذربايجان غربي در اينستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today