مهر/ فرمانده سپاه فجر استان فارس از تبديل شدن مصلي نماز جمعه شيراز به بزرگترين مرکز واکسيناسيون خبر داد.

سردار يدالله بوعلي، فرمانده سپاه فجر استان فارس صبح شنبه در شوراي فرهنگ عمومي استان فارس بيان کرد: با هماهنگي‌هاي صورت گرفته ميان نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در استان فارس و توليت آستان مقدس شاهچراغ(ع) مقرر شده تا مصلي نماز جمعه به عنوان يکي از مراکز واکسيناسيون کار خود را آغاز کرده و نسبت به واکسينه کردن افراد جامعه اقدام کند.
وي اضافه کرد: ۶٨ مرکز تجمعي در استان فارس کار واکسيناسيون را در استان فارس انجام مي‌دهند که در اين ميان ۵ مرکز به صورت تخصصي و ٣٣ مرکز با همکاري سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و دانشگاه علوم پزشکي شيراز نسبت به واکسينه کردن افراد جامعه اقدام مي‌کنند.
او ادامه داد: يکي از طرح‌هاي که توسط سپاه و نواحي بسيج در سراسر کشور در حال انجام است طرح شهيد قاسم سليماني است که در اين طرح نسبت به بيمار يابي، واکسيناسيون و مقابله با اين بيماري در حال انجام است.
وي در خصوص ويژه برنامه‌هاي هفته دفاع مقدس نيز تاکيد کرد: ١٣٢ برنامه شاخص در هفته دفاع مقدس توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در استان فارس اجرايي خواهد شد اين در حالي است که برنامه‌هاي هفته دفاع مقدس مصادف با ويژه برنامه‌هاي اربعين و همزمان با برنامه‌هاي است که توسط سپاه در راستاي مقابله با کرونا اجرايي مي‌شود.

آخرين خبر فارس در اينستاگرام :
https://instagram.com/fars.online