ايرنا/ فرماندار پارس‌آباد مغان گفت: کارگران و پرسنل شاغل در پروژه‌هاي مهم اين شهرستان در اولويت تزريق واکسن کرونا قرار مي‌گيرند.

ابراهيم امامي، فرماندار پارس‌آباد مغان در اين باره اظهار کرد: واکسن افراد شاغل در مراکز توليدي و صنعتي و پروژه‌هاي اولويت‌دار در محل کار و يا نزديک‌ترين محل به محل کار انجام خواهد شد تا وقفه‌اي در فعاليت آنها ايجاد نشود.
وي به سرعت گرفتن واکسيناسيون اشاره کرد و گفت: واکسن به اندازه کافي تامين شده و مراکز تجمعي تزريق واکسن نيز با کيفيت مطلوب ارائه خدمات به تعداد موردنياز در اين شهرستان و بخش‌ها و همچنين به صورت سيار در محلات پيش‌بيني شده است.
وي همچنين از تجهيز مرکز تشخيص و تست کرونايي جديد در اين شهرستان خبرداد و افزود: به دليل شيوع گسترده کرونا تعداد مراجعان به مرکز درماني رفيعي به شدت افزايش يافته بود که با تدابير و همکاري لازم سپاه و بهداشت و درمان مرکزي جديد تست کرونا راه‌اندازي و از تراکم جمعيت در اين مراکز پيشگيري شد.
وي در زمينه پروژه چهار سربند پارس‌آباد به سه‌راهي مشگين‌شهر نيز گفت: اين پروژه به سرعت در حال اجراست.
امامي با بيان اينکه در بخش‌هايي از اين پروژه خطوط انتقال گاز، برق و فيبر نوري به صورت عرضي و طولي با پروژه تداخل يافته بودند، افزود: به تمامي دستگاه‌هاي اجرايي ابلاغ شد تا همکاري لازم را با پيمانکار و راه و شهرسازي براي مانع‌زدايي و سرعت بخشيدن به انجام پروژه انجام دهند.


آخرين خبر اردبيل در اينستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today