فارس/ مديرعامل شرکت آب و فاضلاب شيراز گفت: باتوجه به خبرهاي منتشر شده در فضاي مجازي مبني‌بر پاييز خشک و کم‌آب، بر اساس تدابير پيش‌بيني شده ضمن مديريت مصرف مشکلي در حوزه تامين آب نخواهيم داشت.

بهمن بهروزي، مديرعامل شرکت آب و فاضلاب شيراز مشکل کم‌آبي هميشه در تابستان بيش از هر زمان ديگري شدت مي‌گيرد و مشکلات عديده‌اي را براي مردم ايجاد مي‌کند.
کاهش فشار و قطعي آب در اوج گرما موجب کلافگي مردم در فصل تابستان است که خوشبختانه تابستان امسال با اضافه شدن خطوط و راه‌هاي جايگزين اين مشکل تا حد زيادي مرتفع شد.
اما علام خبري مبني‌بر در راه بودن پاييزي خشک و بي‌آب در روزهاي اخير سبب شد نوعي نگراني براي پاييز و زمستان پيش رو براي مردم به همراه بياورد. 
در اين راستا با مديرعامل آبفا شيراز گفتگويي انجام داديم. 
بهمن بهروزي، در اين باره گفت: طي برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته با افزايش ظرفيت مخازن ذخيره آب، اصلاح شبکه و انجام اصلاحاتي در نحوه توزيع مشکلي ايجاد نخواهد شد. 
وي افزود: انتقال آب از فاز اول خط دوم درودزن به شيراز، افزايش چاه‌ها و بهره‌برداري از آب‌هاي زيرزميني و وارد مدار شدن چاه‌هاي جديد ضمن مديريت مصرف ما را با مشکلي در پاييز و زمستان رو به رو نخواهد نکرد. 
مديرعامل آبفا شيراز گفت: از طرفي با خاموش شدن کولرهاي آبي با خنک‌تر شدن هوا مقدار زيادي در مصرف آب صرفه‌جويي خواهد شد. 
بهروزي خاطرنشان کرد: همچنين براي تابستان آينده نيز از اکنون برنامه‌ريزي‌هاي لازم صورت گرفته است تا در آن برهه نيز با مشکل کمبود آب و منابع آبي رو به رو نباشيم.

آخرين خبر فارس در اينستاگرام :
https://instagram.com/fars.online