ايرنا/ سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي کاشان گفت: دو مرد ۴۵ و ۸۳ ساله و دو زن ۵۲ و ۸۵ ساله مبتلا به کرونا طي ۲۴ ساعت گذشته در مرکزهاي درماني اين شهرستان جان باختند.

مهدي دلاوري، سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي کاشان اظهار کرد: شمار آزمايش مثبت ويروس کرونا در شهرستان‌هاي کاشان و آران و بيدگل با ثبت ۱۶۰ مورد جديد به ۴۷ هزار و ۱۶۷ نفر رسيد.
وي ادامه داد: اکنون ۶۱۱ بيمار حاد تنفسي مبتلا به کرونا در مرکزهاي درماني اين منطقه بستري هستند که از اين تعداد، ۵۱۰ بيمار در کاشان و ۱۰۱ نفر در آران و بيدگل تحت مراقبت و درمان قرار دارند؛ همچنين ۲۴۰ بيمار به طور موقت بستري شده‌اند.
سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي کاشان با اشاره به بستري موقت ۲۱ بيمار جديد از ۲۴ ساعت گذشته در مرکزهاي درماني اين منطقه، تصريح کرد: ۱۸ بيمار در کاشان و سه نفر در آران و بيدگل بستري هستند.
وي شمار بيماران کوويد۱۹ بستري در بخش مراقبت‌هاي ويژه مرکزهاي درماني منطقه کاشان را ۸۰ نفر اعلام و اضافه کرد: ۷۳ نفر از بيماران در کاشان و هفت نفر در آران و بيدگل بستري هستند.
دلاوري اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷ بيمار جديد حاد تنفسي در منطقه کاشان بستري شدند که از اين تعداد ۲۴ بيمار با سن يک تا ۷۶ سال در مرکزهاي درماني کاشان و سه نفر با سن ۵۰ تا ۹۰ سال در آران و بيدگل تحت مراقبت و درمان قرار گرفتند.
وي با اشاره به مراجعه ۲۰ نفر به کلينيک‌هاي حاد تنفسي دانشگاه علوم پزشکي کاشان در ۲۴ ساعت گذشته، گفت: پنج هزار و ۵۱۷ نفر نيز شمار پذيرش بستري موقت در مرکزهاي ريفرال(زير مجموعه) دانشگاه است.
به گفته وي، ۲۵۱ هزار و ۸۲۵ نفر از آغاز شيوع کرونا(اسفند ۹۸) تاکنون به مرکزهاي بستري و سرپايي تشخيصي و درماني دو شهرستان کاشان و آران و بيدگل مراجعه کرده‌اند و ۱۶ هزار و ۲۹۱ بيمار حاد تنفسي تا کنون از بيمارستان‌هاي شهرستان‌هاي کاشان و آران و بيدگل مرخص شده‌اند.

آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today