فارس/ نماينده مردم اهواز با بيان اينکه اظهارات نماينده تهران در مورد ميدان الغدير اهواز، گفت: به نظرم اين اظهارات با هدف خاصي صورت گرفته و ما مي‌دانيم چه کساني پشت اين قضيه هستند.

سيدکريم حسيني، نماينده مردم اهواز با انتقاد از اظهارات اخير روح الله ايزدخواه نماينده مردم تهران در مجلس در خصوص معضلات موجود در ميدان الغدير اهواز، اظهار کرد: نماينده تهران در پايان جلسه مجلس در مورد ميدان الغدير نکاتي را مطرح کرد که پس از اتمام صحبت‌هايش به وي اعتراض کرده و به نائب رئيس مجلس تذکر داديم که نماينده تهران حق اظهارنظر غيرکارشناسي ندارد.
وي با بيان اينکه نماينده مردم تهران در مجلس بدون اطلاع دقيق از مسائل ميدان الغدير اهواز در مورد آن صحبت کرده است، افزود: صحبت‌هاي غيرکارشناسي وي نشان داد اين اظهارات فقط مصرف رسانه‌اي دارد و مشکلي را حل نخواهد کرد.
نماينده مردم اهواز با بيان اينکه اين نماينده اگر توانمند است به مشکلات حوزه انتخابيه خود بپردازد، گفت: او در يک تذکر دو دقيقه‌اي به جاي پرداختن به مسائل حوزه انتخابيه خود به مشکلات حوزه انتخابيه ديگري بپردازد، قطعاً دنبال حل مشکل نيست.
حسيني بيان کرد: نماينده تهران در پاسخ به اعتراضات ما گفت: بنده بر اساس مکاتبه‌اي که به دستم رسيده است در مساله ميدان الغدير ورود کردم.
وي با تاکيد بر اينکه اظهارات اين نماينده جز ايجاد التهاب نتيجه‌اي به دنبال نداشت، عنوان کرد: بنده پرداختن کل نمايندگان کشور به مسائل استان را قدر مي‌دانم اما چنانچه اين پرداختن فقط بار رواني براي جامعه به دنبال داشته باشد و مشکلي را حل نکند ما مخالف آن هستيم.
حسيني با طرح اين سوال مبني  بر اينکه چرا زماني که نمايندگان خوزستان مسائل کلاني را در مجلس مطرح مي‌کنند از ما حمايت نمي‌شود، افزود: به نظرم اين اظهارات با هدف خاصي صورت گرفته و ما مي‌دانيم چه کساني پشت اين قضيه هستند.
حسيني با تاکيد بر اينکه در قضيه ميدان الغدير حق الناسي وجود دارد که نبايد ضايع شود، انحصار در عرضه ميوه و تره‌بار بايد از بين برود و فضاي کسب و کار رونق بگيريد.
وي افزود: قيمت ميوه‌هايي که وارد ميدان مي‌شوند با قيمتي که به دست مصرف ‌کننده مي‌رسد تفاوت بسيار زيادي دارد.
حسيني بيان کرد: به عنوان وکيل مردم در مجلس از دستگاه قضا درخواست مي‌کنيم هر چه سريعتر در مورد ميدان الغدير اعمال قانون کند.

آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today