فارس/ محمد حسين‌پور با حکم استاندار استان همدان، امروز رسما سکان شهرداري تويسرکان را به دست گرفت.

بعدازظهر امروز طي مراسمي بر اساس حکم رسمي استاندار همدان محمد حسين‌پور به عنوان شهردار شهر تويسرکان معرفي و از زحمات احسان پيري و عظيم الوندي در مسئوليت شهردار سابق و سرپرست شهرداري تقدير شد.
رئيس شوراي سلامي شهر تويسرکان در اين آيين درباره انتخاب شهردار اظهار کرد: ۲۱ نفر با توجه به فراخوان زده شده کانديداي شهردار شدند که از اين تعداد ۱۱ نفر شرايط لازم را نداشتند و از ۱۰ نفر باقيمانده دو نفر هم انصراف دادند.
علي خزائي به انتخاب محمد حسين‌پور به دليل دارا بودن بيشترين امتياز به عنوان شهردار شهر تويسرکان با آراي هفت نفر شاره کرد و افزود: ايشان تجربه کار را به عنوان شهردار کوهدشت، دو ناحيه لرستان و شهرستان نهاوند در کارنامه خود دارند.
وي با آرزوي موفقيت در کسب رضايتمندي مردم و آباداني شهر براي شهردار جديد تويسرکان تاکيد کرد: ما به دنبال جذب افراد نخبه بومي براي شهرداري بوديم اما افراد مورد نظر تمايلي براي اين قبول اين مسئوليت نداشتند.
امام جمعه شهر تويسرکان نيز با اشاره به اينکه شهرداري تويسرکان با وجود قدمت مدنيت، باغ شهر بودن و ظرفيت‌هاي خاص ديگر شهر وظيفه سنگيني دارد اظهار کرد: با توجه رشد علمي امروز، شهرسازي هم بايد نسبت به سابق رشد داشته باشد؛ اما گاهي ما عقب‌گرد کرديم.
حجت الاسلام مرتضي موحدي با تاکيد بر توجه بيشتر بر آباداني و مبلمان شهري، خطاب به شهردار جديد تصريح کرد: پيگيري مصالح عمومي مقدم بر هر چيز ديگري بايد باشد و بايد کارها علمي، فني و تخصصي اجرايي شود.
وي با بيان اينکه طرح جامع شهري تويسرکان به طور جامع و کارشناسي شده دقيق به زودي ديده شود تاکيد کرد: طبق دين مبين اسلام که بر رفاه عمومي تاکيد دارد شهر تويسرکان ظرفيت بسيار خوبي دارد پس بايد شهر، علمي و اساسي توسعه يابد وگرنه کاريکاتوري مي‌شود.
امام جمعه تويسرکان با ابراز اميدواري براي موفقيت شورا و شهرداري با همدلي و وحدت همه جانبه در راستاي توسعه تويسرکان گفت: از نيروهاي شهرداري توقع داريم شهردار جديد را در راستاي توسعه شهر کمک کنند.

آخرين خبر همدان در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today