عصر ايران/ اتهام اوليه بازداشت شدگان اخذ رشوه و تحصيل مال از طريق نامشروع بوده که تحقيقات تکميلي در اين خصوص با نظارت قضايي در شعبه ويژه بازپرسي دادسرا ادامه خواهد يافت. 

حجت‌الاسلام والمسلمين سيد کاظم موسوي، رئيس کل دادگستري استان فارس از بازداشت دو نفر از مديران شهرستان شيراز در راستاي مبارزه با فساد اقتصادي خبر داد.
در راستاي مبارزه قاطع با فساد اقتصادي، صبح امروز دو تن از مديران شهرستان شيراز و سه تن از پيمانکاران مرتبط با پروژه‌هاي سازماني به دادسرا احضار و پس از تفهيم اتهام بازداشت شدند.
حجت‌الاسلام والمسلمين سيد کاظم موسوي، رئيس کل دادگستري استان فارس با اعلام اين خبر با اشاره به اراده دستگاه قضايي در امر مبارزه با فساد گفت: يک نفر از مديران بازداشت شده در مجموعه خود مسئوليت شهرستاني و فرد ديگر داراي مسئوليت نظارت درون سازماني بود که با هوشياري سربازان گمنام امام زمان(عج) و در پي ارتباط مالي غير قانوني با سه تن از پيمانکاران و تکميل گزارشات اوليه توسط ضابطين با دستور مقام قضايي احضار و پس از تفهيم اتهام با قرار بازداشت موقت راهي زندان شدند.
وي افزود: اتهام اوليه بازداشت شدگان اخذ رشوه و تحصيل مال از طريق نامشروع بوده که تحقيقات تکميلي در اين خصوص با نظارت قضايي در شعبه ويژه بازپرسي دادسرا ادامه خواهد يافت.

آخرين خبر فارس در اينستاگرام :
https://instagram.com/fars.online