ايسنا/ رئيس دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد گفت: با اضافه شدن چهار مورد جديد فوتي ناشي از ابتلا به بيماري کرونا، مجموع فوتي‌هاي ناشي از ابتلا به اين بيماري در چهارمحال و بختياري ۱۵۲۲ نفر رسيد، تمامي شهرستان‌هاي استان از وضعيت پرخطر خارج شدند.

مجيد شيراني، رئيس دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد اظهار کرد: طي ۲۴ ساعت گذشته ۶۶۸ بيمار با علايم باليني مشکوک به بيماري کرونا به مراکز بهداشتي و درماني سرپايي و بيمارستاني چهارمحال و بختياري مراجعه داشته‌اند که از اين تعداد ۱۴۹ بيمار با علائم مشکوک به اين بيماري در مراکز درماني بستري شده‌اند.
وي افزود: طي شبانه‌روز گذشته گذشته نتيجه تست ۱۵۷ نفر از مراجعه‌کنندگان در بخش سرپايي و ۳۰ نفر از بستري شدگان مشکوک به کوويد_۱۹ در مراکز بيمارستاني استان، مثبت قطعي اعلام شد.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد با بيان اينکه هم‌اکنون ۴۱۶ بيمار مثبت قطعي و مشکوک به بيماري کرونا در مراکز درماني استان تحت مراقبت و درمان هستند، گفت: از اين تعداد ۳۳۸ نفر مثبت قطعي و مابقي در انتظار پاسخ نتايج آزمايشات براي رد يا تاييد بيماريشان هستند.
شيراني در ادامه عنوان کرد: متاسفانه طي ۲۴ ساعت گذشته چهار مورد جديد فوتي ناشي از ابتلا به بيماري کوويد_۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتي‌هاي ناشي از ابتلا به اين بيماري در چهارمحال و بختياري ۱۵۲۲ نفر رسيد.
وي بيان کرد: هم‌اکنون ۵۵ بيمار با شرايط بحراني و حال عمومي نسبتاً بد در بخش‌هاي مراقبت ويژه مراکز درماني استان تحت مراقبت و درمان هستند.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد در خصوص آخرين وضعت رنگ‌بندي کرونايي در چهارمحال و بختياري، توضيح داد: در حال حاضر شهرستان‌هاي کوهرنگ و خانميرزا به لحاظ شيوع بيماري کرونا در  وضعيت زرد و وضعيت ساير شهرستان‌هاي استان نارنجي است.

آخرين خبر چهارمحال و بختياري در اينستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday