باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامي ساوجبلاغ گفت: يکي از اوباش سابقه دار و تحت تعقيب منطقه گلسار با تلاش جان برکفان پليس امنيت عمومي اين شهرستان دستگير شد.

سرهنگ علي سليماني، فرمانده انتظامي ساوجبلاغ اظهار کرد: در پي دريافت گزارش‌هاي مردمي مبني بر وقوع نزاع و درگيري و ايجاد ناامني، رعب و وحشت و مزاحمت براي شهروندان در سطح شهر گلسار از سوي يکي از اوباش سابقه دار، رسيدگي به موضوع در دستور کار پليس امنيت عمومي اين شهرستان قرار گرفت.
وي افزود: با اقدامات اطلاعاتي و تحقيقات پليسي محل اختفاي متهم که به واسطه درگيري، جلب و ايجاد خسارت جاني و مالي تحت تعقيب پليس بود، شناسايي و در يک عمليات غافلگيرانه در شهر هشتگرد دستگير شد.
فرمانده انتظامي ساوجبلاغ گفت: متهم در تحقيقات پليس به جرم خود اعتراف کرد که در اين خصوص پرونده تشکيل و به مرجع قضايي معرفي شد.
سرهنگ سليماني با اشاره به اين که امنيت و آرامش مردم خط قرمز پليس است و نيروي انتظامي در راستاي برقراري نظم و امنيت اجتماعي با هنجارشکنان و مخلان امنيت برخورد مي‌کند، افزود: در صورت مشاهده چنين مواردي، مراتب را در اسرع وقت  از طريق شماره تلفن ۱۱۰ با پليس در ميان بگذارند.

آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday