فارس/ سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به جانباختن ۱۸ نفر از هم‌استانی دیگر با ابتلا قطعی به کرونا طی شبانه‌روز گذشته، گفت: با احتساب این تعداد مجموع جانباختگان به ۲ هزار و ۴۲۶ نفر رسید.

مهدی محمدی، سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امروز در جمع اصحاب رسانه با اشاره به آخرین اخبار کرونایی استان، اظهار داشت: هم‌اکنون یک‌هزار و ۳۸۵ بیمار با علائم کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که علاوه بر آن ۵۴۸ نفر هم با بستری موقت رمدسیویر دریافت می‌کنند.
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بیماران بستری در بخش‌های ویژه را ۲۲۹ مورد اعلام کرد و افزود: ۴۷ بیمار با حال وخیم در بیمارستان‌های استان بستری هستند.
وی تعداد بیماران بستری جدید طی ۲۴ ساعت گذشته را ۳۰۶ مورد و ترخیص‌ها را ۲۹۴ مورد اعلام کرد و افزود: طی روز گذشته ۱۶۵ بیمار مثبت بستری و ۱۷۰ مورد سرپایی در استان شناسایی شده است.
محمدی با اشاره به جانباختن ۱۸ نفر از هم‌استانی دیگر با ابتلا قطعی به کرونا طی شبانه‌روز گذشته، گفت: با احتساب این تعداد مجموع جانباختگان به ۲ هزار و ۴۲۶ نفر رسید.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today