تسنیم/ استاندار خوزستان با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی لازم است بساط مراسم‌های نمایشی همچون کلنگ‌زنی‌ها و روبان قیچی‌کردن‌ها را جمع کنند، گفت:‌ روابط عمومی ادارات از ساختن کلیپ‌هایی که دردی از مردم دوا نمی‌کند خودداری کنند.

صادق خلیلیان، استاندار خوزستان در نشست قرارگاه محرومیت‌زدایی شهرستان‌های رامهرمز و رامشیر با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی لازم است بساط مراسم‌های نمایشی همچون کلنگ‌زنی‌ها و روبان قیچی‌کردن‌ها را جمع کنند، اظهار کرد:‌ روابط عمومی ادارات از ساختن کلیپ‌هایی که دردی از مردم دوا نمی‌کند خودداری کنند.
وی افزود: اگر یک کار و خدمتی در قالب یک پروژه به سرانجام رسید مردمی که از آن منتفع می‌شوند بخوبی خدمت صورت را لمس خواهند کرد و از بانیان و عوامل آن پروژه قدردانی می‌کنند و در مرحله به بهره‌برداری رسیدن و منتفع شدن مردم از یک پروژه کلیپ و گزارش کار ساخنه و منتشر شود و به عموم مردم اطلاع رسانی شود؛ کلیپ عملکرد دستگاه نیز حاوی خدمات و اقدامات صورت گرفته باشد نه اینکه صرفا برای نمایش و تبلیغ چهره اشخاص کلیپ تهیه شود.
خلیلیان گفت: این موضوع را از باب تذکر به همه دستگاه ها از جمله خود استانداری گفتم و در گزارش و اطلاع رسانی خدمات به مردم باید از شوهای تبلیغاتی پرهیز کرد و به جای آن خدمات صورت گرفته را به مردم معرفی کرد.
استاندار خوزستان همچنین اظهار کرد: در جهت توسعه استان خوزستان بایستی مسائل و مشکلات هر شهرستان پروژه به پروژه مورد بررسی قرار گیرد و موانع اجرایی شدن آن برطرف شود.
وی ادامه داد: خوشبختانه امروز پروژه های مرتبط با مسکن مهر همچنین طرح های تولید فولاد و ورق های فولادی و پروژه های آب فاضلاب و شبکه های فرسوده و عواملی که مربوط به توسعه کشاورزی است در شهرستان های رامهرمز و رامشیر مورد بررسی قرار گرفت.
خلیلیان بیان کرد: برخی موارد به جمع‌بندی رسید و قرار شد تا ۲۰ روز آینده به اتمام برسد و سایر طرح ها زمانبندی شد که تا یک سال آینده اجرایی شود.
نماینده عالی دولت در استان عنوان کرد: همچنین بخشی از مسکن مهر در شهرستان رامشیر مشکل فاضلاب داشت که قرار شد شرکت آبفا آن را در بیست روز آینده برطرف کند و در اختیار متقاضیان این واحدهای مسکونی جهت استقرار و سکونت آنها قرار دهد.


 

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today