ایسنا/ معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر کردستان گفت: دو تصادف در محور های شهرستان سقز ۶ نفر مصدوم بر جای گذاشت.

مهدی خوش قدم، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر کردستان از برخورد پژو ۴۰۵ باسمند در ۱۰ کیلومتری محور سقز به بوکان خبر داد و اظهار کرد: این حادثه در ۱۰ کیلومتری محور سقز به بوکان رخ داد که پنج مصدوم بر جای گذاشت.
وی ادامه داد: در پی اطلاع توسط مرکز eoc، تیم عملیاتی پایگاه امداد و نجات بین شهری صاحب با آمبولانس به محل حادثه اعزام و با همکاری تیم اورژانس به انجام اقدامات پیش بیمارستانی برای مصدومین پرداختند.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر کردستان عنوان کرد: در پی این حادثه پنج نفر مصدوم شد که توسط نجاتگران پایگاه بین شهری صاحب و عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال داده شد.

یک مصدوم در واژگونی خودروی سواری پژو پرشیا در محور بانه_سقز
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر کردستان از واژگون شدن خودروی سواری پژو پرشیا در ۲۸ کیلومتری محور بانه به سقز خبر داد.
خوش قدم بیان کرد: این حادثه که در محور بانه سقز روستای میرده رخ داد یک مصدوم برجای گذاشت.
وی افزود: در پی اطلاع توسط مرکز eoc، تیم عملیاتی پایگاه امداد و نجات گردنه خان جمعیت هلال احمر شهرستان بانه با تجهیزات امدادی به محل حادثه اعزام و با همکاری تیم های اورژانس به امداد رسانی مصدومین پرداختند.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر کردستان عنوان کرد: در پی این حادثه، یک نفر مصدوم توسط تیم عملیاتی امداد و نجات رها سازی شد و توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل گردید.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online