تسنیم/ نماینده مردم ۵ شهر خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامیگفت: انتظار داریم دولت سیزدهم نگاه ویژه‌ای به استان خراسان شمالی داشته باشد تا نداشته‌های استان جبران شود.

سید محمد پاکمهر، نماینده مردم ۵ شهر خراسان شمالی با انتقاد از عدم تعریف اعتبار برای این پروژه در 9 سال گذشته٬ اظهار کرد: این پروژه‌ از محورهای مهم استان است که متاسفانه بیش از 14 سال از آغاز عملیات اجرایی آن می‌گذرد ولی در 9 سال گذشته هیچ اعتباری به آن اختصاص داده نشده است.
وی افزود: در دیدار با رییس دفتر رییس جمهور خواستار توجه ویژه رییس جمهور و هیات دولت به این استان شدیم و درخواست ما این است که وضعیت استان به خوبی دیده شده و کاستی‌ها و نداشته‌ها مورد توجه باشد.
نماینده مردم 5 شهر خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: خراسان شمالی در شاخص فقر٬ استان دوم کشور است. هم‌چنین در شاخص بهره‌مندی از راه‌های روستایی نیز جزو استان‌های محروم هستیم. راه آهن هم نداریم و باید دولت سیزدهم پروژه‌های نیمه تمام را به اتمام برساند.
پاکمهر گفت: این محور بیش از 10 سال است که زیرسازی شده و پیمانکار آن را تحویل گرفته اما هیچ خبری از احداث آن نیست. شهرستان‌های رازو جرگلان، گرمه و جاجرم هنوز از راه‌های روستایی زمان ابتدای انقلاب استفاده می‌کنند که ساخته شده توسط جهاد سازندگی است.
وی افزود: 110 میلیارد تومان اعتبار برای جاده میامی تا سنخواست در نظر گرفته شده و امیدواریم تا سال 1402 باید این محور به پایان برسد.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today