باشگاه خبرنگاران/ دانشگاه علوم پزشکی اهواز آخرین آمار واکسیناسیون را منتشر کرد که بر اساس آن اهواز صدرنشین و آغاجاری انتهای جدول قرار گرفت.

بر اساس آخرین اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز تاکنون بیش از ۲ میلیون و ۴۲۲ هزار و ۳۳۹ دز واکسن کرونا در خوزستان تزریق شده که اهواز با تزریق بیش از ۷۶۱ هزار واکسن در رتبه نخست واکسیناسیون قرار گرفت.
طبق این اطلاعات دزفول با تزریق ۲۴۷ هزار و ۴۹۶، بهبهان با واکسیناسیون ۱۵۷ هزار و ۲۸۳ دز، بندرماهشهر با تزریق ۱۳۶ هزار و ۷۹۶ و اندیمشک با تزریق ۱۲۵ هزار و ۱۱۶ دز در جایگاه‌های بعدی قرار دارند.
پس از آن نیز به ترتیب شهرستان‌های شوشتر(۹۵ هزار و ۷ مورد)، ایذه(۹۲ هزار و ۵۳۶ مورد)، شوش(۷۹ هزار و ۹۲۶ مورد)، رامهرمز(۶۱ هزار و ۳۳۱ مورد)، مسجدسلیمان(۵۸ هزار و ۳۹۳ مورد) و باغ‌ملک(۵۱ هزار و ۹۵۷ مورد) آمار تزریق بالاتر از ۵۰ هزار دز را از آن خود کردند.
بر مبنی لیست منتشر شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در خصوص میزان واکسیناسیون در استان خوزستان شهرستان‌های امیدیه(۴۶ هزار و ۵۹ دز)، گتوند(۳۸ هزار و ۶۴۰ دز)، باوی(۳۶ هزار و ۱۱۴ دز)، کارون(۳۳ هزار و ۴۴۰ دز)، دشت آزادگان(۲۷ هزار و ۸۳ دز)، شادگان(۲۳ هزار و ۴۴۳ دز)، هندیجان(۲۱ هزار و ۴۵۸)، رامشیر(۲۰ هزار و ۶۵ دز)، اندیکا(۱۳ هزار و ۵۰۰ دز)، لالی(۱۲ هزار و ۳۸۸ دز)، دهدز(۱۲ هزار دز) و هفتگل(۱۱ هزار و ۹۰۰ دز) در جایگاه بعدی قرار دارند.
در انتهای لیست نیز ۳ شهرستان هویزه(۱۱ هزار و ۷۴۹ مورد)، حمیدیه(۱۱ هزار و ۱۰۷ مورد) و آغاجاری با تزریق ۱۰۶ هزار و ۶۹ دز واکسن کرونا جایگاه آخر را کسب کرده است.آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today