باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان چابهار گفت: با تلاش و پیگیری مأموران انتظامی شهرستان چابهار سه سارق مسلح تلفن همراه در چابهار دستگیر شدند.

ابراهیم کوچکزائی، فرمانده انتظامی شهرستان چابهار اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه در سطح شهرستان "چابهار" موضوع دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: با توجه نامعلوم بودن هویت و محل پاتوق و اختفای این اشرار سارق تلاش گسترده‌ای برای به دام انداختن آن‌ها آغاز شد.
کوچکزائی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان چابهار به منظور دستگیری عاملان این سرقت ها، با کار شبانه روزی و اشراف اطلاعاتی، تحقیقات تخصصی خود را آغاز و موفق شدند متهمان را شناسایی و طی دو عملیات غافلگیرانه و ضربتی آن‌ها را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار با اشاره به کشف دو قبضه سلاح کلت کمری و مقادیری مهمات جنگی در بازرسی از مخفیگاه متهمان، بیان کرد: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی و روبه رو شدن با ادله پلیس چاره‌ای جز اعتراف به فعالیت بزهکارانه خود نداشتند و به هفت فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه در سطح شهرستان چابهار اعتراف کردند.
کوچکزائی با اشاره به معرفی متهمان به دستگاه قضایی، خاطرنشان کرد: تحقیقات برای کشف سایر سرقت‌های احتمالی ادامه دارد و از شهروندان درخواست داریم که از تردد در مکان‌های تاریک و خلوت در ساعات پایانی شب خودداری کرده و در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک، مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه ۱۱۰ اعلام تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today