پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد/ مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم خیر و نیکوکار استان از ابتدای سال جاری تاکنون 76 میلیارد و 614 میلیون تومان نقدی و غیرنقدی به نیازمندان و مددجویان کمک کرده‌اند.

قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: طرح‌های مختلفی ازجمله زکات، صدقات، جشن‌های نیکوکاری و عاطفه‌ها، اکرام ایتام، اطعام نیازمندان، جمع‌آوری نذورات مردمی، احسان حسینی و سایر موارد در برنامه کاری این نهاد برای حمایت از نیازمندان قرار دارد.
وی با اشاره به اینکه توسعه مشارکت‌های مردمی و جلب اعتماد مردم یکی از مهم‌ترین اهداف کمیته امداد است، افزود: مردم خیر و نیکوکار استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از 76 میلیارد و 614 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی از ابتدای سال جاری تاکنون به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت این نهاد در قالب طرح‌ها و برنامه‌های مختلف کمک کرده‌اند.
مبشری تصریح کرد: مجموع کمک‌های مردمی جمع‌آوری‌شده در سال جاری در کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، در قالب صدقات، زکات، اکرام ایتام، و سایر برنامه‌های این نهاد و طرح‌های اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان و اطعام حسینی در ماه‌های محرم و صفر جمع‌آوری‌شده است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه افزایش کمک‌های مردمی به کمیته امداد نشان‌دهنده حسن اعتماد مردم به این نهاد است، تأکید کرد: کمک‌های جمع‌آوری‌شده از مردم خیر و نیکوکار، در اسرع وقت و بر اساس سیستم نیازسنجی این نهاد، برای رفع نیازهای مددجویان شامل جهیزیه نوعروسان، هزینه‌های فرهنگی، درمانی، عمرانی و سایر خدمات جامعه هدف کمیته امداد هزینه شده است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از 45 هزار خانوار از خدمات حمایتی این نهاد در استان بهره‌مند هستند، گفت: امید است با مشارکت گسترده خیران و نیکوکاران در طرح‌های حمایتی کمیته امداد شاهد ریشه‌کنی فقر و محرومیت از جامعه باشیم.
مبشری به برگزاری جشنواره شور عاطفه‌ها برای کمک به خرید ملزومات آموزشی جهت دانش‌آموزان نیازمند اشاره و تصریح کرد: 10 هزار و 500 دانش‌آموز و دانشجوی تحت حمایت این نهاد در سال جاری چشم‌انتظار حمایت خیران و نیکوکاران هستند.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه شور عاطفه‌ها از 20 شهریور آغازشده و تا 11 مهرماه ادامه دارد، افزود: خیران نیکوکار علاوه بر مراجعه به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری، می‌توانند از طریق آدرسemdad.ir  و همچنین کد دستوری #1*074*8877 * کمک‌های خود را به نیازمندان اهداء کنند.


آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today