ایسنا/ مدیرکل ورزش‌وجوانان استان همدان گفت: شورای شهر هیچ کمکی به تیم پاس انجام ندادند و حتی جلوی پرداخت مصوبه کمک دو میلیاردی استاندار را گرفتند.

حمید سیفی، مدیرکل ورزش‌وجوانان استان همدان اظهار کرد: پیرامون خرید امتیاز یک تیم در لیگ دسته یک فوتبال برای تیم پاس، جلساتی داشتیم و با سرمایه‌گذار، صحبت کردیم و اگر تا آخر وقت امروز به نتیجه نرسیم، بری حضور در لیگ دسته دو، آماده می‌شویم.
سیفی با بیان اینکه اولویت من برند پاس و وظیفه من حمایت از ورزش است، تصریح کرد: در تلاش هستیم که با استاندار و آقای دکتر حاجی بابایی جلساتی داشته باشیم تا تصمیم نهایی برای بودجه تیم، گرفته شود.
وی ادامه داد: شورای شهر هیچ حمایتی از تیم پاس انجام نمی‌دهد و حتی اجازه نداد کمک دو نیلیارد تومانی به این تیم را که استاندار، مصوب کرده بود، پرداخت شود.
مدیرکل ورزش‌وجوانان استان، خاطرنشان کرد: شورای شهر برای تیم شهرداری هزینه می‌کند اما برای تیمی که برای ۸ هزار شهید استان است و وظیفه دارد کمک کند، هزینه‌ای نمی‌کند.
سیفی مطرح کرد: زیرساخت لازم برای فعالیت تیم پاس را فراهم کردیم اما در بحث مالی شهرداری نیز باید کمک کند و ما پیگیری می‌کنیم تا کمکی که استاندار به پاس کرده، از طریق شهرداری وصول شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: برای هفته دفاع مقدس برنامه‌هایی داریم و روز ۳۱ شهریورماه، ورزشکاران هیئت دوچرخه سواری از استادیوم قدس تا گلزار شهدا رکاب می‌زنند.
 
  
  

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today