ایرنا/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: با فوت هشت بیمار دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر کرونا در استان به ۲ هزار و ۸۰۵ مورد رسید.

محمد طاهری، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار کرد: همچنین با شناسایی ۵۷۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۲۷ هزار و ۱۹۶ و بیماران سرپایی مثبت به ۸۳ هزار و ۸۹۶ نفر رسید.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۲۵۸ مورد بود که ۲۰۰ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.
طاهری اضافه کرد: ۲۲ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۴۶ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.
وی درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۳۸۱، بهار یک هزار و ۳۸۴، تویسرکان یک هزار و ۴۲۱، رزن یک هزار و ۸۱، درگزین ۳۵۹، فامنین ۳۸۳ و کبودراهنگ یک هزار و ۳۸۰ نفر است.
طاهری خاطرنشان کرد: همچنین تاکنون پنج هزار و ۱۵۷ نفر در ملایر، سه هزار و ۴۵۳ نفر در نهاوند و ۱۰ هزار و ۶۰۹ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.
از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان، چهار شهرستان ملایر، اسدآباد، تویسرکان و فامنین در وضعیت نارنجی و مابقی شهرستان نیز در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

 
 
  
  

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today