صدا و سیما/ با حضور فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش امیر دریادار شهرام ایرانی، طی حکمی امیر دریادار دوم رضا قربانی به سمت فرمانده منطقه یکم امامت نداجا منصوب شد.

امیر دریادار ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به فرارسیدن هفته پرافتخار دفاع مقدس و تقارن این ایام با اربعین سالار و سرور شهیدان، این ایام را به همه رزمندگان، جانبازان، بازماندگان جنگ تحمیلی و کسانی که که چندین سال از عمر خود را در راه شکوفایی انقلاب اسلامی گذاشتند بخصوص مردم شهیدپرور ایران اسلامی، تبریک و تسلیت گفت و اظهار کرد: اگر این پشتوانه مردمی و پدر و مادرانی که چنین جوانانی را پرورش دادند و به عرصه‌های رزم و جهاد فرستادند نبودند، امروز شاهد این اقتدار و ایستادگی در برابر زورگویان عالم نبودیم.  
دریادار شهرام ایرانی افزود: امروز مفتخریم در کشتی سوار هستیم که هدایتگر و هدایت کننده اش رهبر فرزانه، فرمانده مقتدر و دشمن شکن و شخصیتی با تقوا است.  
فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به نگاه مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا نسبت به شناخت ظرفیت‌های نیروی دریایی راهبردی ارتش ادامه داد: اولین نکته که فرمانده معظم کل قوا ابلاغ نمودند توجه و نگاه ایشان به استفاده از ظرفیت‌های نیروی دریایی راهبردی ارتش بود و آن ظرفیت‌ها قطعا به این نیروی انسانی متعهد، متخصص و ولایت‌مدار که با روحیه سلحشوری، سینه اقیانوس‌ها را می‌شکافند و به دشمن پیام اقتدار را اخطار می‌دهند، منتهی می شود.  
دریادار ایرانی با اشاره به انجام ماموریت ناوگروه ۷۵ نیروی دریای گفت: زمانیکه ناو‌های ما از دماغه امید نیک گذشتند دشمن تحرکات ما را زیر نظر داشت و به شدت هراسناک بود و همرزمان من به گونه‌ای مأموریت خودشان را به پایان رساندند که دشمن را سردرگم کرده بودند.  
وی افزود: ما با قوانین بین‌المللی به درستی آشنایی داریم و آنرا به درستی رعایت میکنیم و با تسلط کامل دل دریا‌های خورشان را شکافتیم و ماموریت را به پایان رساندیم.
فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش، مجموعه نیرو‌های مسلح را حامل پیام رهبر معظم انقلاب به همگان دانست که ملت ایران هیچ‌گاه از تحریم، تهدید و توطئه نمی‌هراسد و راهش را پیدا میکند.  
در مراسم تکریم و معارفه فرمانده منطقه یکم امامت نداجا، از تلاش‌های بی دریغ امیر دریادار دوم جعفرتذکر در مدت فرماهی بر منطقه یکم امامت با اهدا لوح یادبود قدردانی شد و لوح انتصاب امیر دریادار دوم رضا قربانی بعنوان فرمانده جدید منطقه یکم امامت نداجا تقدیم وی شد.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today