ایسنا/ مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه از اضافه شدن 114 کلاس درس جدید به مجموعه کلاس‌های درس مدارس این استان با آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.

مرزبان نظری، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه با بیان اینکه مهر ماه امسال 21 مدرسه در استان کرمانشاه تحویل آموزش و پرورش خواهد شد، گفت: این مدارس 114 کلاس درس دارند و برای ساخت آنها 35 میلیارد تومان هزینه شده است.
نظری اضافه کرد: بیشتر این مدارس مربوط به شهرستان کرمانشاه هستند، هرچند در اغلب شهرستان ها مدارس افتتاحی داریم.
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه ادامه داد: در آستانه مهر ماه همچنین مبلغ هشت میلیارد تومان به خرید تجهیزات و امکانات مورد نیاز مدارس استان تخصیص داده شده است.
وی در ادامه اشاره ای هم به ورود خوب خیرین استان در حوزه مدرسه سازی داشت و گفت: سال تحصیلی گذشته خیرین مدرسه ساز کرمانشاه ۵۰ میلیارد تومان برای  احداث، بازسازی و تجهیز مدارس استان هزینه کردند. 
نظری با اشاره به جایگاه ویژه خیرین مدرسه ساز استان در کشور، گفت: امیدواریم امسال نیز شاهد کمک های قابل توجه خیرین مدرسه ساز در استان باشیم.
نظری یک خبر خوب هم برای خیرین مدرسه ساز داشت و گفت: خیرین می‌توانند با پرداخت 30 درصد از هزینه‌های ساخت یک مدرسه آن را به نام خود و یا هر نام دیگری که تمایل داشته باشند، نامگذاری کنند.
    

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today