ایسنا/ شهردار جدید ملایر با حضور امام جمعه ملایر، فرماندار ویژه ملایر، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همدان‌، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی این شهرستان معرفی شد.

قدرت الله ولدی، معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر در آیین تکریم و معارفه شهردار ملایر با اشاره به شرایط دوستی، همدلی و وفاق حاکم بر فضای کاری شهرستان، اظهار کرد: عزم مدیران برای توسعه و پیشرفت ملایر جدی است و با تلاش مجموعه مدیریت شهری، تبدیل شدن ملایر به یک کلان شهر، حق مردم با فرهنگ و متدین این شهرستان است.
قدرت الله ولدی به دو برند جهانی این شهرستان اشاره کرد و افزود: مردم ملایر در سخت‌ترین شرایط اقتصادی، با حضور در پای صندوق‌های رای، به شورا اعتماد کردند پس مستحق بهترین خدمات هستند.
ولدی با تاکید بر اینکه شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری باید خوش‌خلقی، تعهد، اخلاص، برادری و همدلی را  سرلوحه کار خود قرار دهند، گفت: خدمت‌رسانی صادقانه و خالصانه باید در راس امور قرار گیرد چرا که همدلی و همراهی شورای اسلامی شهر و شهرداری برای پیشبرد امور شهری ضروری است.
وی ادامه داد: سه تا چهار برابر شدن بودجه شهرداری ملایر و اجرای بسیاری از اقدامات ماندگار نشان دهنده تلاش و خدمت صادقانه "حسین بابایی" شهردار سابق ملایر است، وی با سلامت و تمام نیرو و توان خود و مجموعه شهرداری، برای تحقق اهداف توسعه‌ای شهر تلاش کرد.
فرماندار ویژه ملایر ضمن تبریک به شهردار جدید، تاکید کرد: شهردار و مجموعه شهرداری با تمام توان و بدون حاشیه و با همدلی با شورای اسلامی شهر به مردم خدمت کنند و روند توسعه شهر را شتاب بخشند.
در این آیین از زحمات و خدمات چهار ساله "حسین بابایی" تقدیر و "مجید فرجی" به عنوان شهردار جدید شهر ملایر معرفی شد.


 

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today