فارس/ سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، رسماً با هواداران باشگاه نفت مسجدسلیمان خداحافظی و از هدایت این تیم کناره‌گیری کرد.

کش و قوس‌های باشگاه نفت مسجدسلیمان در چند روز گذشته پیرامون غیبت پورموسوی در تمرینات این تیم قوت یافت و این حواشی، باعث شد تا مدیران این باشگاه نسبت به ادامه همکاری با سیدسیروس پورموسوی دچار تردید شوند.
با اینکه پورموسوی در چند مصاحبه پیشین خود، عنوان کرده بود که به تمرینات این تیم بازخواهد گشت، اما مدیران نفت غیبت وی را غیر موجه و زیان آور به پیکره تیم در فصل آماده‌سازی دانسته و اظهار کردند که دیگر حاضر به ادامه همکاری با این مربی نخواهند بود.
پورموسوی برای حل مشکل خود نشستی را با مدیران این باشگاه در تهران برگزار کرد و به نتایج مثبتی هم دست یافت، اما گویا دسته دیگری از مدیران باشگاه نقت مسجدسلیمان، دلخوری فراوانی از او داشته و برای بازگشت وی مخالفت شدیدی صورت دادند.
بر همین اساس، پورموسوی با مشاهده اوضاع، عرصه را بر خود تنگ دیده و از هدایت این تیم انصراف داد.
این مربی خوزستانی، در پیامی که در صفحه شخصی خود منتشر کرده، خطاب به هواداران باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: "« سلام بر ایل بزرگ بختیاری، سلام بر شیران زاگرس، سلام بر مردم شریف مسجدسلیمان و هواداران خونگرم نفت، همانگونه که در جریان هستید امروز جلسه ای در تهران با حضور آقایان نظری، سلیمانی و دارابپور به جهت رفع مشکلات تیم و سوءتفاهم ها برگزار شد و بنده با حضور خود در این جلسه ثابت نمودم که به قراردادم پایبند بوده و برای ادامه همکاری با باشگاه نفت هیچگونه مشکلی و شرطی نداشته و نخواهم داشت.
خدمت تان عرض کنم جلسه به شکل خوبی پیشرف و برنامه ها و موضوع جذب بازیکنان مطرح شد و در انتهای جلسه برای تایید نهایی با اعضای محترم هیات مدیره و جناب فرماندار تماس گرفته شد که متاسفانه با مخالفت شدید برخی از اعضای خاص محترم هیات مدیره و جناب فرماندار محترم برای ادامه همکاری بنده مواجهه شده و این عزیزان تاکید به قطع همکاری داشته اند هر چند در این مخالفت ها ردپای یک ایجنت معروف که اتفاقا امروز در هتل محل ملاقات دیده شد بی تاثیر نبود.
لذا به احترام مردم شریف و هواداران نفت مسجد سلیمان و آرامش بازیکنان بصورت توافقی و دو جانبه قرداد خود را با باشگاه نفت فسخ نمودم، در پایان اگر چه فرصت خدمت میسر نشد اما به عنوان فرزند خوزستان برای موفقیت تیم نفت همیشه دعاگو خواهم بود.
ان‌شاالله در آینده فرصت خدمت به ایل بزرگ بختیاری بی شک رقم خواهد خورد».
از سیدمهدی رحمتی، به عنوان گزینه اصلی هدایت نفتی‌ها یاد می‌شود.


آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today