فارس/ ۲۰ مرکز واکسیناسیون در سطح استان البرز با محوریت مناطق محروم توسط سپاه استان و با هدف حمایت و کمک به روند واکسیناسیون و دانشگاه علوم پزشکی راه‌اندازی شد.

سردار علیرضا حیدری، فرمانده سپاه استان البرز ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: امنیت و اقتدار امروز کشور یادگار شهدا است و باید تلاش کنیم با درس گرفتن از سیره شهدا خدمتگذار مردم باشیم.
وی با اشاره به اینکه بسیج یادگار رهبر کبیر انقلاب است، افزود: بسیج در هر شرایطی خالصانه وارد صحنه می‌شود یک روز برای دفاع مقدس یک روز برای سیل، کمک مومنانه و...؛ بسیج هرچه در توان دارد وارد صحنه کرده است.
فرمانده سپاه استان البرز ادامه داد: خوشبختانه در این برهه زمانی به همت همه بسیجیان انگیزه‌های جهادی برای کمک به واکسیناسیون در سطح کشور وجود دارد در همین راستا هر روز شاهد افتتاح یک مرکز واکسیناسیون در استان البرز هستیم.
حیدری ادامه داد مرکز واکسیناسیون شهید مصطفی پیران  از بزرگ‌‌ترین مراکز واکسیناسیون کشور به شمار می‌رود که با حمایت مسؤولان و خیرین البرز راه اندازی شد بدون شک این مرکز باعث افتخار است آن در سطح ملی خواهد بود.
وی تصریح کرد: با توجه به حجم واردات واکسن و تامین نیاز لازم بود که مراکز واکسیناسیون توسعه پیدا کند در همین راستا بیست مرکز طی ۴۰ روز گذشته برای کمک به علوم پزشکی استان البرز توسط مجموعه سپاه راه اندازی شده است که ۶ مورد از این مراکز در هفته دفاع مقدس به بهره‌برداری خواهد رسید.
فرمانده سپاه استان البرز با تاکید بر اینکه سپاه و بسیج آمادگی این را دارد که به هر میزان نیاز باشد مرکز جدید واکسیناسیون آماده کند، اضافه کرد: مجموعه علوم پزشکی و وزارت بهداشت و درمان متمرکز در تهیه واکسن و واکسیناسیون باشند و اقدامات غیر تخصصی و تأمین تجهیزات را به سایر دستگاه‌ها بسپارند تا هر چه سریع‌تر بتوانیم با همکاری و همدلی ویروس کرونا را ضعیف و ریشه کن کنیم.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday