باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری اعضای باند سه نفره‌ای که ۲۴۴ رأس گوسفند را از دامداران شهرستان کاشان سرقت کرده و متواری شده بودند خبر داد.

حسین تُرکیان، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت گوسفند از دامداران تعدادی از روستا‌های شهرستان کاشان موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: پس از بررسی صحنه‌های سرقت و انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی توسط کارآگاهان مشخص شد باندی سه نفره در این سرقت‌ها دست دارند که هر سه نفر از افراد سابقه دار مسلح و غیر بومی هستند.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان عنوان کرد: سرانجام با تلاش‌های مجدانه و شبانه روزی کارآگاهان رد پای سارقان پس از ارتکاب سرقتی دیگر به دست آمد و هنگامی که این افراد به وسیله دو دستگاه خودروی پژو پارس و وانت نیسان قصد خروج از شهرستان را داشتند شناسایی و با اقدام ضربتی مأموران زمین گیر شدند.
تُرکیان اظهار کرد: در این عملیات هر سه سارق دستگیر و تعداد ۲۱ رأس گوسفند مسروقه از وانت نیسان متعلق به متهمان کشف و به مال باخته بازگردانده شد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان در تحقیقات صورت گرفته در مجموع به ۲۴۴ رأس گوسفند در ۱۱ فقره سرقت اعتراف کردند، گفت: در این خصوص پرونده تشکیل و اعضای این باند برای رسیدگی به جرایم خود تحویل مرجع قضایی شدند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today