باشگاه خبرنگاران/ رییس خانه ملت امروز با حضور در یکی از مدارس رشت زنگ آغاز مدارس این استان را به صدا درآورد.

محمد باقر قالیباف رییس خانه ملت صبح امروز در مراسم نواختن زنگ شکوفه ها را در مدرسه دخترانه شاهد رشت با تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم خدمتگزاران خوبی برای تمامی دختران و پسران این سرزمین باشیم.
وی دانش آموزان را امیدان آینده کشور دانست و گفت: دانش آموزان سرمایه‌های ایران اسلامی و امیدان و تضمین آینده این انقلاب و ایران عزیز هستند.
رئیس مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از حضور در استان شهیدپرور گیلان افزود: بسیارخرسندم که در آغاز هفته دفاع مقدس در این استان شهیدپرور حضور دارم، دفاع مقدسی که در آن بسیاری از جوانان و پدران شما دانش آموزان برای امنیت کشور با دشمنان مبارزه کردند.
قالیباف امنیت کشور را مدیون خون شهدا و رشادت‌های جانبازان دانست و بیان کرد: آغاز هفته دفاع مقدس و هم‌زمانی با آغاز سال تحصیلی تقارن خوبی است چرا که هر دو دانشگاهی برای تربیت هستند.
وی دوران دفاع مقدس و جبهه‌های جنگ و مدارس را دو سنگر مهم برای تضمین آینده کشور عنوان کرد و گفت: دفاع مقدس دانشگاهی برای تربیت نیروهای رزمنده بود که رشادت و جوانمردی را به تحصیل پرداخته و امنیت را برای کشور به ارمغان آوردند و مدارس نیز مکانی برای تربیت نسل‌های انقلابی و پیرو شهدای عزیز هستند.
محمدباقر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی امروز در بدو ورود به گیلان به مدرسه شاهد حضرت رقیه (س) شهر رشت رفت و زنگ این مدرسه را برای آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ در گیلان به صدا درآورد.
سخنرانی در یادواره سرداران، فرماندهان و ۵۵۰ شهید صومعه سرا و ۲۳ شهید مدافع حرم گیلان که قرار است از شبکه استانی باران به صورت زنده پخش شود از برنامه‌های سفر یک روزه رییس خانه ملت به گیلان است.

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today