صدا و سیما/ فرماندهی انتظامی استان مرکزی، از جان باختن مرد ۵۲ ساله محلاتی بر اثر سقوط در چاه آب خبر داد.

سرهنگ محمود خلجی، فرماندهی انتظامی استان مرکزی بیان کرد: فردی در یک حلقه چاه در یکی از باغهای شهر نیم ور محلات سقوط کرد که با اطلاع  مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ بلافاصله مأموران انتظامی کلانتری ۱۳ نیم ور این شهرستان و دیگر نیروهای امدادی برای بررسی موضوع به محل وقوع حادثه اعزام شدند.
وی خاطرنشان کرد: در بررسی ها و تحقیقات انجام شده مشخص شد مردی ۵۲ ساله در هنگام حفر چاه و کار با چرخ بالابر در باغ مورد نظر، بر اثر سقوط ناگهانی در چاه و شدت آسیب های وارده، جان خود را از دست داده است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی افزود:جسد متوفی با تلاش نیروهای امدادی از داخل چاه، خارج و برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی تحویل داده شد.
سرهنگ خلجی در پایان با بیان اینکه در این خصوص پرونده تشکیل و موضوع از سوی کارشناسان تحت بررسی است اظهارداشت: به شهروندان توصیه می کنیم همواره حصار کشی و نکات ایمنی در اطراف چاه‌های باغات و مزارع کشاورزی خود را مورد توجه قرار دهند و قبل از انجام هر فعالیت ساختمانی و غیره، نکات ایمنی را مورد توجه قرار دهند تا هرگز شاهد وقوع چنین حوادث دلخراش و ناگوار در سطح جامعه نباشیم.

 
 

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today