باشگاه خبرنگاران/ امام جمعه مهاباد گفت: براساس تصمیم مجمع روحانیون، برای پیشگیری از شیوع کرونا نماز جمعه فردا برای هشتمین هفته پیاپی برگزار نخواهد شد.

ماموستا عبدالسلام، امامی امام جمعه مهاباد اظهار کرد: به دلیل شرایط قرمز مقابله با بیماری کووید- ۱۹ و ورود نوع جدید از این ویروس به کشور، سلامت شهروندان در اولویت قرار دارد از این رو نماز جمعه این هفته نیز برگزار نخواهد شد.
وی اضافه کرد: برگزاری هرگونه تجمع از راه‌های انتقال ویروس کرونا است بنابراین با تصمیم مجمع روحانیون و با هماهنگی ستاد مقابله با کرونا، مساجد و اماکن مذهبی برای هشتمین هفته متوالی تعطیل است.
امام جمعه مهاباد با بیان اینکه انتظار داریم روحانیون و ماموستا‌ها این موضوع مهم را رعایت کنند، افزود: شهروندان نیز در رعایت کردن فاصله گذاری اجتماعی و همچنان استفاده از ماسک اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.
ماموستا امامی تاکید کرد: امیدواریم با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی توسط مردم بتوان با کمترین تلفات ویروس را مهار کنیم.
وی همچنین ضمن ابزار نگرانی از شیوع دوباره کرونا نیز بیان کرد: برای جلوگیری از همه گیری و کنترل مرگ و میر ناشی از این بیماری ضروری است همه سالمندان طبق اولویت بندی‌های انجام شده، نسبت به دریافت واکسن اقدام کرده و زمینه سلامت خود و اطرافیان را فراهم کنند.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today