صدا و سیما/ وقوع دو حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی شهرستانهای زرندیه و فراهان ۲ نفر کشته و ۹ نفر مصدوم شدند.

بهرام صیدی، سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه اظهار کرد: برخورد یک دستگاه تریلی با پراید در ۵ کیلومتری شهر زاویه شهرستان زرندیه دریافت شد که بلافاصله تیم های عملیاتی اورژانس زاویه و مامونیه به محل حادثه اعزام شدند.
صیدی افزود: سه مصدوم این حادثه بلافاصله تحت مراقبت های اورژانس پیش بیمارستانی قرار گرفته و برای ادامه درمان به بیمارستان شهیدمدرس منتقل می شوند.
وی اضافه کرد: متاسفانه در این حادثه یکی از سرنشینان پراید به علت شدت جراحات وارده در همان لحظه های اولیه حادثه در دم فوت شده بود.
گفتنی است، در این حادثه یکی از مصدومان انتقالی نیز یک کودک ۶ ساله می باشد که حال عمومی او وخیم گزارش شده است. 
اما در حادثه رانندگی محور فراهان – آهنگران که بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری سمند با سواری پژو ۲۰۶ رخ داد، راننده سمند در دم فوت کرد. 
سرهنگ محمد پورشمس، رئیس پلیس راه استان مرکزی در تشریح جزئیات این حادثه بیان کرد: در پی اعلام گزارشی به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ استان مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور فراهان - آهنگران، بلافاصله تیم های امدادی و انتظامی در محل حادثه حاضر شدند.
وی افزود: در این سانحه رانندگی که بر اثر برخورد یک دستگاه خودرویی سواری سمند با سواری ۲۰۶ رخ داد، راننده سمند در دم جان باخت و ۶ نفر سرنشینان هر دو خودرو مصدوم شدند.
سرهنگ پورشمس یادآور شد: علت این سانحه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راه، بی احتیاطی از جانب راننده ۲۰۶ به علت انحرف به چپ اعلام شده است.

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today