ایرنا/ معاون بهداشت و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: ۶ بیمار مبتلا به کرونا شامل چهار مرد ۴۵، ۵۲، ۵۶ و ۶۰ ساله و ۲ زن ۴۰ و ۸۹ ساله طی ۲۴ ساعت گذشته در مرکزهای درمانی این شهرستان جان باختند.

دلاوری، معاون بهداشت و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار کرد: شمار آزمایش مثبت ویروس کرونا در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل با ثبت ۱۸۱ مورد جدید به ۴۸ هزار و ۸۷ نفر رسید.
وی ادامه داد: اکنون ۴۸۴ بیمار حاد تنفسی مبتلا به کرونا در مرکزهای درمانی این منطقه بستری هستند که از این تعداد، ۳۷۹ بیمار در کاشان و ۱۰۵ نفر در آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان قرار دارند؛ همچنین ۱۶۹ بیمار به طور موقت بستری شده‌اند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به بستری موقت ۲۵ نفر بیمار جدید از ۲۴ ساعت گذشته در مرکزهای درمانی این منطقه، تصریح کرد: ۱۷ بیمار در کاشان و هشت نفر در آران و بیدگل بستری هستند.
وی شمار بیماران کووید ۱۹ بستری در بخش مراقبت‌های ویژه مرکزهای درمانی منطقه کاشان را ۵۸ نفر اعلام و اضافه کرد: ۵۲ نفر از بیماران در کاشان و ۶ نفر در آران و بیدگل بستری هستند.
دلاوری اظبراز کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۷ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری شدند که از این تعداد ۲۹ بیمار با سن دو تا ۷۶ سال در مرکزهای درمانی کاشان و هشت نفر با سن ۲۱ تا ۷۰ سال در آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان قرار گرفتند.
وی با اشاره به مراجعه ۳۸۳ نفر به کلینیک‌های حاد تنفسی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در ۲۴ ساعت گذشته، گفت: پنج هزار و ۶۷۲ نفر نیز شمار پذیرش بستری موقت در مرکزهای ریفرال(زیر مجموعه) دانشگاه است.
به گفته وی، ۲۵۴ هزار و ۸۶۰ نفر از آغاز شیوع کرونا(اسفند ۹۸) تاکنون به مرکزهای بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند و ۱۶ هزار و ۵۵۴ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today