باشگاه خبرنگاران/ رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در شبانه روز گذشته ۲۶۲ نفر شامل ۱۰۸ بیمار مثبت بستری و ۱۵۴ بیمار مثبت سرپایی مبتلا به کرونا در سطح استان شناسایی شدند.

مهدی محمدی، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بیان داشت: در شبانه روز گذشته ۲۶۲ نفر شامل ۱۰۸ بیمار مثبت بستری و ۱۵۴ بیمار مثبت سرپایی مبتلا به کرونا در سطح استان شناسایی شدند که در مقایسه با روز گذشته ۴۶ نفر کمتر است.
او با اشاره به اینکه در شبانه روز گذشته هشت نفر دیگر بر اثر ابتلای قطعی به کرونا فوت کردند، گفت: این تعداد نسبت به روز گذشته پنج نفر کمتر است.
او افزود: با احتساب این تعداد، مجموع جان‌باختگان استان کرمانشاه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به ۲ هزار و ۴۷۳ نفر رسیده است.
محمدی افزود: هم‌اکنون یک هزار و ۲۸۸ بیمار کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری هستند که از این تعداد ۲۲۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده‌اند و حال ۵۳ نفر هم وخیم است.
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸۲ نفر در مراکز درمانی استان با علایم بیماری کرونا بستری و ۲۴۷ نفر هم پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شدند.
محمدی ادامه داد: در شبانه روز گذشته ۴۸۲ بیمار هم در مراکز درمانی استان کرمانشاه برای تزریق رمدسیویر بستری موقت شدند که نسبت به روز قبل ۱۷۳ نفر کمتر است.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today