ایرنا/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: با فوت هشت بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان به ۲ هزار و ۸۳۰ مورد رسید.

محمد طاهری، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار کرد: با شناسایی ۵۱۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۲۷ هزار و ۴۷۶ و بیماران سرپایی مثبت به ۸۵  هزار و ۱۳۲ نفر رسید.
وی ادامه داد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۳۰۶ مورد بود که ۱۵۱ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.
طاهری اضافه کرد: ۳۶ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۵۱ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.
وی درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۴۰۳، بهار یک هزار و ۳۹۸، تویسرکان یک هزار و ۴۲۴، رزن یک هزار و ۹۲، درگزین ۳۶۵، فامنین ۳۸۳ و کبودراهنگ یک هزار و ۳۸۶ نفر است.
طاهری خاطرنشان کرد: همچنین تاکنون پنج هزار و ۲۰۶ نفر در ملایر، سه هزار و ۵۰۶ نفر در نهاوند و ۱۰ هزار و ۷۱۸ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.
از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان، شهرستان فامنین در وضعیت زرد و مابقی شهرستان ها در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.

 
  
  

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today