مهر/ مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان به روند واکسیناسیون فرهنگیان در استان زنجان اشاره کرد و گفت: تاکنون از ۱۶ هزار و ۹۵۵ نفر از فرهنگیان استان بیش از ۱۵ هزار نفر واکسینه شدند.

حسن مظفری، مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان به روند واکسیناسیون فرهنگیان در استان زنجان اشاره کرد و گفت: تاکنون از ۱۶ هزار و ۹۵۵ نفر از فرهنگیان استان بیش از ۱۵ هزار نفر واکسینه شدند.
وی ادامه داد: تنها شرط حضور معلمان در مدارس تزریق دُز واکسن کرونا است در غیر این صورت حضور معلمان با مشکل رو‎‌به‌رو خواهد شد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه مدارس به صورت ترکیبی برگزار می‌شود، گفت: مدارس از سوم مهرماه به صورت ترکیبی فعالیت خود را آغاز می‌کنند.
مظفری تاکید کرد: برخی از مدارس از اول آبان ماه و تعدادی از نیمه دوم آبان ماه به صورت حضوری بازگشایی می‌شود و مدارسی که ۳۰۰ نفر دانش آموز دارند از اول آبان ماه حضوری خواهد بود.
وی با بیان اینکه بیش از ۲۰۰ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف سال تحصیلی جدید را در استان زنجان آغاز می‌کنند، ابراز کرد: از این تعداد ۱۱۱ هزار نفر دانش آموز مقطع ابتدایی هستند و در این میان تمام تمهیدات لازم برای حضور دانش آموزان در مدارس پیش بینی شده است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: تمام معلمان در استان زنجان برای حضور در مدارس باید واکسینه شوند.آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today