ایراسین/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به شناسایی ۳۹۵ مورد جدید ابتلا به کرونا، گفت: روند کرونا در اصفهان کاهشی شده است و آمار مرگ ومیر هم روند به ۲۷ نفر کاهش یافته است.

آرش نجیمی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به شتاب واکسیناسیون در اصفهان اظهار کرد: در شبانه روز گذشته از یک هزار و ۲۹۷ بیمار مشکوک به کرونا ۳۹۵ مورد قطعی شناسایی شد و ۳۰۹ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.
وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر ۳۶۸ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز دو هزار و ۲۵۱ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اضافه کرد: ۳۸۳ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.
نجیمی با اشاره به مرگ و میر ۲۷ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، ابراز کرد: در شبانه روز گذشته ۲۱ مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است. 

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today