ایلنا/ معلمان شاغل و بازنشسته شهرستان ایذه، برای چندمین بار متوالی طی یک ماه گذشته در حیاط اداره آموزش و پرورش شهرستان ایذه دست به تجمع اعتراضی زدند.

صبح امروز مورخ سوم مهرماه ۱۴۰۰ و در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، معلمان شاغل و بازنشسته شهرستان ایذه به شکل هماهنگ و برای چندمین بار متوالی طی یک ماه گذشته در حیاط اداره آموزش و پرورش شهرستان ایذه دست به اعتراض زدند.
طبق گفته این معلمان، آنان از شرایط حاکم بر اداره آموزش و پرورش شهرستان ایذه، دخالت‌های نماینده مجلس در امور داخلی اداره آموزش و پرورش و موضوع رتبه‌بندی و همسان‌سازی خود ناراضی هستند.
آنها می‌گویند: رتبه‌بندی و همسان‌سازی باید به‌سرعت مورد بررسی قرار بگیرد. کمااینکه متأسفانه دخالت‌های بی‌شمار نماینده مجلس شورای اسلامی منطقه در امور داخلی اداره آموزش و پرورش این شهرستان کار را به جایی رسانده که حتی در اموری مانند جابه‌جایی سرایه دارها نیز ورود می‌کند.
این معلمان خواستار لزوم تسریع در پیگیری اصلاحات در مجلس  و اجرای رتبه‌بندی به‌صورت کامل و پیش‌بینی و تامین اعتبار مکفی برای اجرای کامل رتبه‌بندی و بهسازی شرایط معیشتی و رفاهی طبق بند ۷ کمیسیون آموزش(حداقل ۸۰ درصد هیأت‌علمی) و همچنین درخواست فراهم کردن امکانات برگزاری کلاس‌های مجازی و همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و فرهنگیان هستند.

 

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today