نصیرنیوز/ معاون اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: هادی مرادی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ماهنشان بر اثر تصادف رانندگی جان خود را از دست داد.

غفار امانی، معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان اظهار کرد: خبر مرگ ناباورانه و زودهنگام این همکار پرتلاش به عنوان یک ضایعه دردناک، جامعه ورزش زنجان به ویژه همکاران اداره کل ورزش و جوانان زنجان را سخت متاثر، اندوهگین و ماتم زده کرد.  
وی اظهار کرد: مرحوم مرادی که ۴۰ ساله، مجرد و دارای مدرک دکتری تربیت بدنی بود در اسفند ماه سال ۹۶ به استخدام اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان در آمده و از ۱۹ مردادماه سال ۹۹ نیز به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ماهنشان منصوب شده بود، جمعه شب بر اثر تصادف رانندگی در مسیر ارتباطی قیدار - ابهر، جان خود را از دست داد. پیکر مرحوم تا ظهر امروز سوم مهرماه در زادگاه خود "روستای نظر آباد" شهرستان خدابنده به خاک سپرده خواهد شد.
جانشین رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان نیز گفت: حوالی ساعت ۲۰ جمعه شب برخورد یک دستگاه سواری پژو پارس با یک دستگاه خودروی سواری هیوندا آزرا در مسیر ارتباطی قیدار به ابهر، یک نفر جان خود را از دست داد.
سرهنگ مهدی میناخانی، افزود: در این حادثه رانندگی که در کیلومتر سه این مسیر ارتباطی و به علت تجاوز به چپ خودروی سواری پژو پارس اتفاق افتاد راننده این خودرو به شدت مصدوم و به منظور درمان به بیمارستان امیرالمومنین شهرستان خدابنده منتقل شد که متاسفانه به رغم تلاش پزشکان معالج به کام مرگ فرو رفت.    
وی با بیان اینکه راننده خودروی سواری هیوندا آزرا نیز در این حادثه رانندگی مصدوم شده بود، یادآور شد: کارشناسان پلیس راه اعزامی به محل حادثه، راننده متوفی را به علت تجاوز به چپ، مقصر در این حادثه رانندگی شناختند.
 
  
  

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today