صدا و سیما/ پیکر پاک علی لندی، نوجوان فداکار و قهرمان ملی اهل شهرستان ایذه بر دستان مردم و مسئولان تشییع شد.

مراسم تشییع پیکر علی لندی، نوجوان فداکار اهل شهرستان ایذه که به‌خاطر از جان گذشتگی برای نجات جان ۲ زن دل به آتش زد، پس از چند روز بستری در بیمارستان‌های اهواز و اصفهان، به دلیل سوختگی بیش از ۹۰ درصد صبح دیروز درگذشت. 
پیکر این نوجوان فداکار دیروز در اصفهان با حضور مردم و مسئولان این استان تشییع و شامگاه گذشته در میان خیل عظیم مردم ایذه، وارد این شهرستان شد و مورد استقبال شهروندان و مسئولان قرار گرفت.
بعدازظهر امروز، نیز پیکر این قهرمان ملی بر دستان مردم وفادار و قدرشناس این شهرستان تا آرامستان شهدای روستای بلوطک لندی تشییع شد.
نماینده مردم ایذه، باغملک و دزپارت در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این مراسم گفت: علی لندی، نوجوانی فداکار، ایثارگر و شجاع است که جان خودش را تقدیم کرد تا جان همنوعانش را نجات دهد، این اقدام در تاریخ ماندگار خواهد شد.
عبدالله ایزدپناه افزود: بنده نیز به نوبه خود مرگ شهادت گونه علی لندی را به خانواده بزرگوار و داغدیده، مردم شهرستان و استان خوزستان تسلیت می‌گویم، اگرچه این قهرمان ملی از میان ما رفت، ولی نام و یاد و اقدام فداکارانه اش برای همیشه ماندگار شد و نه تنها همشهریان، بلکه هم استانی ها و همه ملت ایران به وی افتخار می‌کنند.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today