ایلنا/ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای سال تا کنون میزان حوادث در واحدهای مشمول قانون کار استان با کاهش 10 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته به 49 مورد رسیده است.

رضا گروسی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین با اشاره به بازرسی از واحدهای مشمول قانون کار اظهار کرد: از ابتدای سال تا کنون یک‌هزار و 794 مورد بازرسی از واحدهای مشمول قانون کار صورت گرفت که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش بیش از 41 درصدی داشت.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین ادامه داد: طی بازدیدهای صورت گرفته از کارگاه‌ها در راستای رعایت دستورالعمل‌ها و نکات مهندسی در زمان کار و تولید تذکر و اخطارهای لازم صادر شده است.
وی عنوان کرد: از ابتدای سال تا کنون میزان حوادث در واحدهای کار با کاهش 10 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته به 49 مورد رسیده است.
گروسی گفت: مطابق با قانون رعایت دستورالعمل‌های شورای عالی حفاظت فنی و وزارت بهداشت در کارگاه‌های تولیدی ضرورت دارد و بازرسان کار نیز با حساست بالا، رعایت نکات مورد نیاز را بررسی کرده و با واحدهای متخلف و سهل انگار برخورد می‌کنند.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today