ایرنا/ سعید پوروثوق موتورسوار گیلانی قهرمان رقابتهای موتورسواری سوپر اندرو کشور شد.

مرتضی ورزلدوست مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان روز یکشنبه اظهار کرد: رقابتهای موتورسواری سوپر اندرو قهرمانی کشور در همدان برگزار شد که در نهایت سعید پوروثوق موتورسوار شایسته گیلانی توانست مقام قهرمانی این مسابقات را به خود اختصاص دهد.
مرتضی ورزلدوست افزود: در پایان این دوره از رقابت ها که به مناسبت هفته دفاع مقدس و در چهار کلاس برگزار شد، پوروثوق از استان گیلان موفق شد مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها را کسب کند تا به اردوی تیم ملی دعوت شود.
وی ادامه داد: در رقابت های موتورسواری سوپر اندرو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ، ۶۰ موتورسوار از استان های مختلف کشور حضور داشتند که در پیست بین المللی همدان با هم به رقابت پرداختند که در نهایت نفرات برتر به تیم ملی راه یافتند.
مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان خاطرنشان کرد: تیم ملی موتورسواری سوپر اندرو کشور خود را برای حضور در رقابت های جهانی این رشته که از بیستم مهرماه جاری در کشور ترکیه برگزار می شود، آماده می کند.
ورزلدوست بیان کرد: امیدواریم که سعید پوروثوق ورزشکار ارزنده استان گیلان که توانست مقام قهرمانی رقابت های سوپر اندرو کشور را کسب کند، در اردوی تیم ملی نیز بدرخشد تا به همراه این تیم در رقابت های جهانی ترکیه حضور یابد.

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today