باشگاه خبرنگاران/ معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: حدود یک هزار دستگاه اتوبوس در اصفهان برای اعزام به مرز مهران برای بازگشت زائران کربلا آماده است.

محمدعلی صلواتی، معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اصفهان اظهار کرد: ناوگان‌های مسافربری استان اصفهان آماده اعزام به مرز مهران برای انتقال زوار حسینی به اصفهان و دیگر استان‌های کشور است.
وی با بیان اینکه سفر‌های رفت الزاماً با پرواز انجام شده و پیش‌بینی می‌شود بخش عمده‌ای از سفر‌های بازگشت از طریق زمینی انجام شود، ابراز کرد: بر این اساس پیش‌بینی‌های لازم برای خدمات رسانی مناسب به زائران امام حسین(ع) ضمن رعایت شیوه نامه های بهداشتی در دستور کار قرار دارد.
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اصفهان با اشاره به برگزاری جلسات و هماهنگی‌ها با انجمن‌ها و شرکت‌های حمل و نقل مسافر استان اصفهان، اضافه کرد: رانندگان و ناوگان‌های مسافربری در استان اصفهان آماده خدمت رسانی به زائران است.
وی با بیان اینکه با توجه به محدودیت تعداد زائران، تعداد بسیار کمتری خودرو برای جابه جایی زائران کربلا در امسال نیاز است، افزود: از این رو در حال حاضر حدود یک هزار دستگاه اتوبوس در اصفهان آماده اعزام به مرز مهران است.
صلواتی در خصوص نرخ مصوب کرایه اتوبوس نیز گفت: نرخ کرایه بازگشت با اتوبوس در پایانه شهید سلیمانی مرز مهران به صورت بنر اطلاع رسانی می‌شود.
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اصفهان در پایان گفت: به منظور ارائه خدمات مناسب به زوار حسینی(ع)، رئیس اداره مسافر به همراه تعدادی از کارشناسان اداره کل به صورت شبانه روزی در پایانه مرزی شهید سلیمانی مستقر هستند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today