ایرنا/ معاون عملیات آتش نشانی مشهد گفت: با توجه به وزش باد شدید طی عصر امروز در مشهد، نیروهای عملیاتی این سازمان در ۵۳ ایستگاه در آماده باش و در حال خدمت رسانی هستند.

مهدی رضایی، معاون عملیات آتش نشانی مشهد شامگاه یکشنبه بیان داشت: از عصر امروز تا کنون در پی وزش باد شدید در مشهد حوادث زیادی نظیر سقوط اجسام معلق به سازمان اعلام و آتش نشانان برای رفع خطر اعزام شده‌اند.
وی اضافه کرد: با توجه به فشردگی عملیات، جمع بندی از تعداد عملیات تا کنون انجام نشده و آتش نشانان در سطح شهر در حال عملیات هستند.
رضایی افزود: بیشترین عملیات مربوط به منطقه غرب مشهد است که به دلیل قطع برق در این منطقه، تعدادی حادثه مربوط به آسانسور نیز گزارش شد.
معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: بیشترین حوادث اعلام شده تا کنون مربوط به سقوط اشیای معلق در ساختمانهای نیمه تمام است و شهروندان باید از تردد و توقف خودرو در کنار درختان و دیوارهای خطری خودداری کنند و اشیای معلق در پشت بام‌ها و تراس‌ها را مستحکم کنند.
طبق پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی، افزایش شدت وزش باد همراه با گرد و خاک، کاهش دید و کیفیت هوا و احتمال بروز خسارت در نیمه شمالی، مرکزی و شرقی استان امروز و فردا ادامه دارد.
هزار و ۸۰۰ آتش‌نشان در ۵۳ ایستگاه در کلانشهر سه و نیم میلیون نفری مشهد خدمت رسانی می‌کنند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar