باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس راه نیشابور گفت: ساعت ۱۶ امروز، وزش باد شدید و ایجاد گردوخاک گسترده در محور نیشابور به سبزوار در محدوده حسن آباد، باعث کاهش دید رانندگان و در نتیجه تصادف زنجیره‌ای حدود بیست خودرو سبک و سنگین در این محدوده شد.

علی شریفی، رئیس پلیس راه نیشابور بیان داشت: حوالی ساعت ۱۶ امروز، وزش باد شدید و ایجاد گردوخاک گسترده در محور نیشابور به سبزوار در محدوده حسن آباد، باعث کاهش دید رانندگان و در نتیجه تصادف زنجیره‌ای حدود بیست خودرو سبک و سنگین در این محدوده شد.
او افزود: این حادثه خسارت جانی در بر نداشت و بر اثر این حادثه و نیز گردغبار شدید، جاده نیشابور به سبزوار در محدوده حسن آباد، حدود نیم ساعت مسدود شد که با تلاش نیرو‌های پلیس راه، اورژانس و راهداری نیشابور، اوضاع بسرعت عادی و هم اکنون جاده بازگشایی شده است.

امدادرسانی به مصدومین تصادف زنجیره‌ای در محور نیشابور _ سبزوار
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی نیشابور از برخورد ۲۰ الی ۳۰دستگاه خودرو سواری، اتوبوس و کامیون با یکدیگر در کیلومتر ۲۱ محور نیشابور _ سبزوار خبر داد و گفت:  در این حادثه یک نفر مصدوم شده بود که پس از انجام اقدامات اولیه درمانی توسط کارشناسان اورژانس ۱۱۵ درمان سرپائی شد و سه دستگاه آمبولانس حدود ۴۰دقیقه تا برطرف شدن ترافیک در محل جهت تصادف احتمالی مستقر شدند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar