پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی ساوجبلاغ از کشف ۲۰ فقره انواع سرقت در اجرای طرح پاکسازی در شهر جدید هشتگرد این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی سلیمانی، فرمانده انتظامی ساوجبلاغ گفت: ماموران انتظامی ساوجبلاغ برای ارتقاء امنیت اجتماعی، برخورد قاطع و قانونی با اخلال گران نظم و امنیت اجتماعی و همچنین افزایش ایجاد احساس امنیت برای شهروندان، طرح پاکسازی را در سطح شهر جدید هشتگرد این شهرستان به مرحله اجرا درآوردند.
وی افزود: در اجرای این طرح ماموران با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری ۱۴ سارق شدند که تاکنون متهمان به ۲۰ فقره انواع سرقت اعتراف کرده اند.
سرهنگ سلیمانی با اشاره به جمع آوری ۲۸ معتاد متجاهر و تحویل آن ها به مراکز بازپروری، اظهار داشت: همچنین در این طرح ۸۰ راس دام قاچاق کشف و یک متهم آن برای انجام مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی معرفی شد.
فرمانده انتظامی ساوجبلاغ با بیان اینکه در خلال این طرح ۱۶ نفر از محکومان تحت تعقیب مراجع قضائی دستگیر شده اند، خاطرنشان کرد: بحمدالله پلیس با برخورد با مخلان امنیت منطقه شهرجدید، بازخورد مثبتی را از سوی اهالی این محله دریافت کرد.
وی با تاکید بر استمرار اینگونه طرح ها در طول سال بیان کرد: شهروندان می توانند هرگونه اخبار و اطلاعات خودشان در زمینه فعالیت باندهای تهیه و توزیع مواد مخدر، سارقان و مخلان نظم و امنیت را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday