ایرنا/ رئیس جهاد کشاورزی کرج گفت: ۱۲۰ هکتار از اراضی کشاورزی و باغی روستاهای آدران و کندر بخش آسارا از توابع شهرستان کرج که توسط سودجویان دچار تفکیک شده بود به عرصه کشاورزی بازگشت.

اسماعیل صارمی، رئیس جهاد کشاورزی کرج اظهار کرد: جهاد کشاورزی در حفاظت از اراضی کشاورزی و باغات و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز عزم جدی دارد و برای حصول نتایج مورد انتظار باید تمامی نهادها و دستگاه‌های دخیل در این حوزه مشارکت جدی داشته باشند.
وی از ساخت‌وسازهای غیرمجاز در شهرستان کرج به عنوان یک معضل نام برد و عنوان کرد: مقابله با سودجویان و زمین خواران نیازمند برخورد جدی مسئولان و مشارکت مردم است.
مدیر جهاد کشاورزی کرج گفت: در راستای حفاظت از بستر تولید غذا، امروز ۱۲۰ هکتار از اراضی و باغات جاده چالوس، روستای کندر و آدران که دستخوش تفکیک شده بود با حضور به موقع نیروهای خدوم جهاد و دستور مقام محترم قضایی آزاد سازی شد.
صارمی افزود: این عملیات شامل تخریب ۱۵۹ مورد تغییر کاربری غیرمجاز از قبیل ویلا، آلاچیق، دیوارکشی، محوطه سازی و دپوی مصالح بوده است.
وی هشدار داد: با کسانی که به منظور کسب درآمد بیشتر اقدام به دیوارکشی یا ساخت باغ ویلا می کنند به شدت برخورد می کنیم.
رئیس جهاد کشاورزی کرج از شهروندان کرج درخواست کرد از طریق سامانه ۱۳۱ جهاد کشاورزی، این مدیریت را در حفظ و حراست از باغات و اراضی زراعی همراهی کنند و مراتب هرگونه تخلف در این حوزه را به سرعت به اطلاع تلاشگران جهاد کشاورزی برسانند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday