ایرنا/ بجنوردی ها به همراه شماری از مسوولان خراسان شمالی روز سه شنبه از علی اصغر مجرد والیبالیست ملی‌پوش استان که عنوان بهترین مدافع رقابت‌های اخیر والیبال قهرمانی آسیا را کسب کرد، استقبال کردند.

در این مراسم استقبال از والیبالیست ملی پوش که با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و هیات والیبال خراسان شمالی برگزار شد، معاون امور عمرانی استانداری خراسان شمالی، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان، سرپرست شهرداری بجنورد، اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد، رییس هیات والیبال خراسان شمالی و  شماری از ورزشکاران و هواداران حضور داشتند.
علی اصغر مجرد برای نخستین بار در اردوهای استعدادیابی فدراسیون والیبال به تیم ملی نوجوانان سال ۱۳۹۳ معرفی شد و در همان سال ورود به تیم ملی نوجوانان توانست قهرمان پسران زیر ۱۸ سال آسیا شود.
وی سال ۹۴ و ۹۵ هم این عنوان تیمی را به دست آورد و در هر سه دوره رقابت های آسیایی توانست بهترین مدافع روی تور خویش را معرفی کند.
مسابقات والیبال قهرمانی آسیا با حضور ۱۶ تیم از ۲۱ تا ۲۸ شهریورماه به میزبانی ژاپن برگزار شد. ایران و ژاپن با صعود به فینال مسابقات سهمیه حضور در مسابقات قهرمانی جهان را کسب کرده‌اند.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today