مهر/ سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: نتیجه بازی های دوستانه اهمیتی ندارد اما برای موفقیت در لیگ برتر باید چند بازیکن با کیفیت و خوب دیگر جذب کنیم.

علی اصغر کلانتری، سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در مورد اردوی آماده سازی این تیم در تهران، بیان داشت: از روز یکشنبه گذشته اردوی آماده سازی ۱۰ روزه خود را در تهران برپا کردیم و مقابل تیم‌های هوادار، آلومینیوم اراک، مس رفسنجان و ذوب آهن اصفهان نیز بازی‌های دوستانه دیگری را برگزار خواهیم کرد و خداراشکر شرایط اردوی ما خوب و مناسب است.
وی در خصوص وضعیت بازیکنان جذب شده این تیم بیان کرد: شهرام گودرزی و سیروان قربانی را بعنوان سهمیه آزاد و ۵ بازیکن دیگر را بعنوان بازیکنان سرباز جذب کردیم و با توجه به اینکه ما همچنان ۴ یا ۵ سهمیه لیگ برتری خالی داریم، قطعاً برای کسب نتایج مطلوب در لیگ برتر می‌بایست چند بازیکن خوب و باکیفیت لیگ برتری دیگر نیز به تیم اضافه شوند.
سرمربی زردپوشان در مورد مشکلات مالی تیم فجر سپاسی افزود: هزینه جذب بازیکن لیگ برتری بسیار بالاست و بدنبال آن هستیم تا چند بازیکن دیگر را بعنوان سرباز به تیم جذب کنیم در غیر این صورت برای تقویت تیم نیازمند حمایت مالی هستیم اما متأسفانه هنوز هیچ گونه حمایتی از سوی مسئولین استان انجام نشده و دریغ از حتی یک جشن صعود.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online