ایسنا/ مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای آذربایجان شرقی گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری آذربایجان شرقی برای جابه‌جایی زائران اربعین حسینی به استان، ۱۰۰دستگاه اتوبوس به مرز مهران اعزام کرد.

اروجعلی علیزاده، مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای آذربایجان شرقی اظهار کرد: طبق اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای مبنی بر بازگشت زائران اربعین حسینی به کشور از طریق مرز زمینی مهران با هماهنگی‌های به عمل آمده با انجمن‌های صنفی شرکت‌ها و موسسات حمل و نقل مسافری استان، آمادگی لازم برای تخصیص تعداد مورد نیاز ناوگان مسافری استان برای جابه‌جایی زوار استان انجام و ۱۰۰ دستگاه اتوبوس به این مرز اعزام شد.
وی گفت: تیمی متشکل از کارکنان این اداره کل نیز برای نظارت بر نحوه خدمات رسانی ناوگان حمل ونقل به زائران به پایانه مرزی شهید قاسم سلیمانی مهران اعزام شده‌اند.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: همچنین تاکید و نظارت بر حضور و عملکرد موثر مدیران فنی برای کنترل اجرایی و فنی ناوگان و ارتقای ایمنی، نظارت بر مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی برای ارائه خدمات بهتر به زائران و حضور فعال گشت‌های راهداری درمسیرتردد این ناوگان از دیگر اقدامات انجام یافته برای ارتقای ایمنی تردد زائران توسط این اداره کل هستند.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today